Bazény VALLA, filtrace, protiproudy
 Bazény VALLA, zastřešení
 Bazény VALLA, lamelové zakrytí

 

O firmě

Naše firma dodává a montuje od roku 1995 bazény fóliové, plastové, laminátové, bazény z těžkých fólií a keramické. Dodáváme bazénovou technologii, příslušenství a zastřešení bazénů. Provádíme také výstavbu jezírek, rybníčků a fontán.

Přípravu a montáž provádí zkušení pracovníci, kteří již realizovali stovky úspěšných zakázek. Firma zajišťuje komplexní poradenství, konzultace a dohled odborníků při svépomocné výstavbě stavební části po celé České a Slovenské Republice, v Rakousku a Německu.

Ke všem typům bazénů a zastřešení dodáváme základní technickou dokumentaci pro stavební připravenost a zajistíme i projektovou dokumentaci pro stavební povolení. Zajišťujeme také výstavbu bazénů "na klíč".

Samozřejmostí je také záruční a pozáruční servis,odzkoušení a uvedení zařízení do provozu, seznámení uživatele s provozem a obsluhou. Našim zákazníkům nabízíme v případě dalších zakázek a nákupů možnost čerpat další slevy.

Zajišťujeme také hydroizolace (izolace proti vodě) plochých střech, teras a balkónů, izolace spodních staveb, izolaci proti radonu a izolace septiků, jímek a nádrží.

!!Nabízíme super akční ceny!!
Stačí jen zavolat, poslat e-mail, fax A VŠE OSTATNÍ UŽ NECHTE NA NÁS.

Montáž provádíme po celé České a Slovenské Republice, v Rakousku a Německu.

REKONSTRUKCE - SERVIS - PORADENSTVÍ

 

 

 

 

NAVRCHOLU.cz